Svět Penam

PENAM, a.s. se sídlem v Brně patří k předním pekárenským a mlynárenským výrobcům ve střední Evropě. V jeho sortimentu najdete pekárenské a mlýnské produkty s tradicí již od roku 1992.

Veříme, že díky inovativnímu přístupu a nadšení z poctivé pekařiny budeme pekařem první volby

Kvalita na 1. místě

Kvalita má v Penamu svou mimořádnou prioritu. Četná ocenění a certifikáty z několika oblastí jsou výsledkem snahy všech zaměstnanců společnosti, zárukou pro konečné spotřebitele a důležitým vodítkem pro obchodní partnery.

Ikona - kalendář

Na trhu od roku 2000

Společnost PENAM, a.s. začala svou historii psát v jubilejním roce 2000. Od té doby proběhlo nespočet změn. Rozšířila se výroba do Čech, na Slovensko i do Maďarska. Dvakrát proběhla zásadní změna vizuálního stylu a struktury portfolia a obalů. A nelze opomenout ani vznik speciálních řad výrobků Penam, které se staly mezi spotřebiteli velmi oblíbené a vyhledávané.

2000 + zaměstnanců

Společnost PENAM, a.s. je významným zaměstnavatelem v mnoha regionech České republiky. Díky našim zaměstnancům si všichni každý den užívají čerstvé a chutné pečivo. Je pro nás velmi důležité, aby naši zaměstnanci byli spokojení. To je základem pro ty nejlepší pekárenské výrobky.

Pekař první volby

Při své práci klademe důraz na celý výrobní řetězec, který výrobu pečiva nezbytně provází. Díky tomu můžeme garantovat vysoký stupeň kvality vyráběného pečiva. Neustálé inovace a sledování trendů u nás i v zahraničí nás motivuje v tom, abychom vám přinášeli pečivo, které se stane neodmyslitelnou součástí vašeho života.

Český výrobce s evropskou působností

Šest let po vzniku společnosti PENAM, a.s. v Čechách a na Moravě došlo k expanzi na Slovensko, založení společnosti PENAM SLOVAKIA, a.s. a fúzi dalších pekárenských společností. V roce 2010 vstoupil Penam i na maďarský trh.

Zodpovědná firma

Společnost PENAM, a.s. se úspěšně zapojila do projektu „zodpovědná firma“, který pořádá EKO-KOM, a.s. Praha.

Napište nám  PENAM, a.s.

  Icon Email
  penam@penam.cz * obchod@penam.cz *

  * neslouží k zasílání faktur

  Icon Email

  IČ: 469 67 851
  DIČ: CZ 469 67 851

  Společnost zapsána v obch. rejstříku u KS v Brně sp.zn. B 4346.

  Projekty financované z EU

  Energetické úspory ve společnosti PENAM, a.s., provozovně České Budějovice

  Projekt je zaměřen na zefektivnění výroby tepelné energie optimalizací tepelných zdrojů. Odpadní teplo, které je využíváno pouze v malé míře, bude intenzivněji využíváno. Rozvody, které přináší tepelné ztráty, budou rekonstruovány a dostatečně zaizolovány.

  Číst celé

  Energetické úspory ve společnosti PENAM, a.s., provozovně Klimentov

  Projekt je zaměřen na zefektivnění výroby tepelné energie optimalizací tepelných zdrojů. Odpadní teplo, které je využíváno pouze v malé míře, bude intenzivněji využíváno. Rozvody, které přináší tepelné ztráty, budou rekonstruovány a dostatečně zaizolovány.

  Číst celé

  Zateplení obvodového pláště administrativní budovy Znojmo

  Operační program: Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost Číslo a název výzvy: 3.2 Úspory energie, V. výzva Název projektu: …

  Číst celé