Aktuality

Pecen od Penamu mezi TOP 3 časopisy pro zaměstnance

23. 2. 2023

V soutěži o Nejlepší firemní časopis 2022, která je každoročně pořádána sdružením CZECH TOP 100, letos Penam obhájil 3. místo z minulého roku. V časopise, který v Penamu a United Bakeries vydáváme 4x ročně, informujeme o tom nejzajímavějším ze společnosti za uplynulé období.

Tradiční a prestižní soutěž o Nejlepší výroční zprávy a firemní časopisy se letos konala již po 29. a jako každý rok měla mezi přihlášenými zvučná jména. Předávání ocenění nejlepších společností naplánovalo pořádající sdružení CZECH TOP 100 v Praze v Galerii Smečky.

„Velmi si vážíme třetího místa, které je oceněním především pro kolegy, jenž Pecen pilují do posledního detailu. Obhájili jsme třetí místo z minulého roku, což je pro nás skvělý ukazatel toho, že si držíme kvalitu po obsahové i vizuální stránce.“ uvedl Martin Dolský, ředitel marketingu Penamu a United Bakeries a dodává: „Články jsou tvořeny přímo zaměstnanci z různých oddělení a přesně to dodává časopisu na autenticitě, kterou výrazně podporují i používané fotografie z naší produkce. Do roku 2023 chystáme vychytávky a vylepšení, kterými ještě více zaměstnance vtáhneme do našeho krásného voňavého pekařského světa.“