Národní značka kvality KLASA

Národní značka kvality KLASA slouží spotřebitelům a odběratelům k lepší orientaci při identifikaci kvalitních produktů na českém trhu. V současnosti si jí všímá stále více spotřebitelů, kteří při nákupu potravin dávají přednost prvotřídním a kvalitativně nadstandardním výrobkům.

Péče o zákazníky však udělením značky zdaleka nekončí. Na internetové adrese http://www.eklasa.cz najdete nejen seznam oceněných produktů, ale také řadu zajímavostí, článků, postřehů a tipů, které se vám mohou hodit nejen v kuchyni.

Dozvíte se například, jak správně potraviny skladovat, aby neztratily svou hodnotu, nahlédnete do zákulisí známých potravinářských firem a seznámíte se s jejich plány do budoucna. Můžete položit otázku odborníkům na výživu, kteří vám rádi poradí. Je samozřejmostí, že www.eklasa.cz pravidelně přináší i netradiční recepty na přípravu pokrmů z potravin označených značkou KLASA.


Anketa

Už jste ochutnali novinku Low carb krekry?

28.7 %

42.5 %

28.7 %

Počet hlasování 181

Jazykové verze


VyhledáváníKvalita na PRVNÍM místě

Naše úsilí dokládají získaná ocenění a certifikáty kvality, přesto se v našich pekárnách nevytratilo poctivé pekařské řemeslo a trvalá láska k pečivu.

Mám nápad!

Máte nápad na zajímavý výrobek? Chcete, abychom něco vylepšili?
Dejte nám vědět